EPDM Firestone Polska

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Firestone Polska. Firestone Building Products jest częścią Bridgestone Corporation, światowego producenta wyrobów gumowych i opon. Bazując na wzajemnych doświadczeniach i zdobytej wiedzy w dziedzinie polimerów, Firestone stał się światowym liderem, produkującym pokrycia dachowe oraz uszczelnienia zbiorników wodnych. Membrany EPDM Firestone to jedyny tego typu produkt na świecie, który otrzymał certyfikat neutralności dla środowiska.
Firestone Building Products swoje pierwsze kroki w przemyśle izolacyjnym stawiał w 1980 roku. Po dziś dzień firma wyprodukowała i zainstalowała na świecie ponad milion metrów kwadratowych jednowarstwowych izolacji. Ten wynik uczynił z Firestone lidera i wiodącego producenta membran EPDM.

Misją firmy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań najwyższej jakości do izolacji, systemów dachowych oraz hydroizolacji. Rozwój technologiczny i liczne badania, sprawiły, że produkty Firestone Polska to produkty najwyższej jakości, spełniające wszelkie normy. Każdy element systemu musi przejść kompleksowe testy i kontrole.

Oferujemy membrany EPDM Firestone Geo Gard oraz Pond Gard. Oba te materiały charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia, działanie promieni UV, wysoką temperaturę oraz utlenianie. Nawet po 40 latach zachowują swoje właściwości i strukturę. GeoGard jest jednak grubszym materiałem izolacyjnym, z tego względu używany jest głównie do izolacji przemysłowych lub rolniczych zbiorników wodnych. Pond Gard to z kolei membrana, używana do hydroizolacji stawów kąpielowych, czy oczek wodnych.

epdm fireston izolacja zbiorników wodnych