Elevate Holcim - epdm

Oferujemy produkty EPDM Elevate marki Holcim (wcześniej EPDM Firestone). Zapewniamy szybką realizację i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu.

Elevate - EPDM to skrót od angielskiego terminu Ethylene Propylene Diene Monomer, czyli materiału syntetycznego gumowego, który znajduje szerokie zastosowanie, m.in. w budownictwie, oraz przy budowie stawów kąpielowych i zbiorników wodnych jako materiał uszczelniający. EPDM ma zastosowanie również w przemyśle motoryzacyjnym, w produkcji dachówek oraz w przemyśle elektrotechnicznym.

EPDM Elevate jest powszechnie stosowanym materiałem w budowie stawów kąpielowych. Jego właściwości uszczelniające, elastyczność oraz odporność na działanie promieniowania UV i chemikaliów sprawiają, że jest on skutecznym i trwałym rozwiązaniem do wykonywania wyściółki dna i ścian stawu kąpielowego. Materiał ten jest również łatwy w montażu, ponieważ można go dostosować do nieregularnych kształtów stawu. Co ważne, Holcim Elevate EPDM jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia ludzi oraz zwierząt, co czyni go słusznym wyborem dla osób i firm, które chcą zbudować naturalny staw kąpielowy w swoim ogrodzie.

Jak wykorzystujemy EPDM Elevate?

Garden Serwis zajmuje się kompleksową budową stawów kąpielowych i zbiorników wodnych, wraz z uszczelnieniem tych zbiorników produktami Holcim Elevate EPDM. Zajmujemy się  także projektowaniem i zakładaniem terenów zielonych wokół nich. Taka usługa może obejmować różne etapy budowy. Możemy wykonać m.in projektowanie, przygotowanie terenu, wykopy, instalację systemu filtracji i pomp, uszczelnienie zbiornika, montaż elementów wykończeniowych i stworzenie otaczającego krajobrazu.

Ważne jest, aby taki projekt był wykonany zgodnie z normami bezpieczeństwa i ekologii, a także by spełnił oczekiwania klienta, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale również estetykę i harmonię z otoczeniem. Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży - jesteśmy w stanie, to zaoferować.

Kontakt

zbiornik epdm pond - elevate holcim

Hydroizolacja EPDM

Hydroizolacja EPDM to proces uszczelniania powierzchni, w którym używa się membrany EPDM (syntetycznego gumowego materiału), aby zapobiec przedostawaniu się wody, wilgoci i innych substancji do budynków, pomieszczeń lub innych konstrukcji. Membrana ta jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV, co sprawia, że jest bardzo trwała i skuteczna w ochronie przed przeciekami i zalaniem. Hydroizolacja EPDM jest często stosowana w budownictwie przy dachach, basenach, stawach kąpielowych, tarasach, a także przy uszczelnianiu tuneli i innych podziemnych konstrukcji. Proces ten zapewnia nie tylko ochronę przed wodą, ale również izolację termiczną i akustyczną, co wpływa na poprawę komfortu użytkowania budynków.