Stawy kąpielowe – biobasen

Czym jest staw kąpielowy? Stawy kąpielowe to sztuczne zbiorniki wodny, posiadający dwie strefy: rekreacyjną i regeneracyjną. Strefa rekreacyjna służy do zabaw i kąpieli, natomiast strefa regeneracyjna odpowiada za samooczyszczanie się wody. Nie trzeba używać chemii, woda jest krystalicznie czysta przez cały czas. Stawy kąpielowe wtapiają się w krajobraz ogrodu, wyglądając niczym naturalne jezioro. Aż trudno uwierzyć, że to dzieło PPHU Garden Serwis, a nie matki natury. Kształt, wielkość i wygląd stawu zależą od możliwości terenu oraz wymagań klienta. Tworzymy projekty stawów kąpielowych, umożliwiając klientowi bezpośredni wpływ na efekt końcowy inwestycji. Do izolacji stawów wykorzystujemy membrany i gumy EPDM.

Biobaseny to nieco bardziej skomplikowane technologiczne, ale wciąż ekologiczne i naturalne zbiorniki wodne. Umożliwiają podgrzewanie wody, czy zadaszenie terenu. Mają bardziej zaawansowane technologie filtrujące i oczyszczające wodę, jednak nie zmienia to faktu, że również nie wymagają używania środków, takich jak chlor.

epdm pondgard - stawy kąpielowe

Od wielu lat współpracujemy ze światowym liderem na rynku izolacji zbiorników wodnych — Firestone. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wykonywane przez nas zbiorniki to trwałe i solidne rozwiązania, które będą cieszyć swoich użytkowników przez wiele kolejnych lat.

Więcej informacji uzyskasz na naszej drugiej stronie internetowej https://biobasen.pl – poświęconej budowie stawów kąpielowych i ich pielęgnacji.